Navigace

Anketa

Víte u kterého města se nachází RS Stavorek
1. Londýn
21.6%
2. Teplice
14.4%
3. Brno
14.3%
4. Moskva
13.0%
5. Tábor
20.9%
6. Kladno
15.7%
Celkem hlasovalo: 1663

OBSAH

zprávy z hor i z rovinky

Nový rok

09.12.2016 

 

 Pohodový zimní čas přeji všem přátelům a fanouškům našich stránek.

 
Po delší době zase oprašuji klávesnici a usedám, abych vám všem popřál hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a vše co si jen budete přát v Novém roce. V roce 2017.A také krásné a pohodové svátky přeji.

 

Těšíme se na vás v novém roce a doufáme, že si opět najdete čas a cestu pro navštívení našeho malého střediska.

 

S pozdravem váš generální ředitel

Stavorek žije


Bazén

Bazén04.06.2016  Krásný den, přátelé Stavorku.
Po více než půl roce prací máme horkou novinku pro letošní sezonu. Až na malé nedodělky se podařilo dokončit rekonstrukci původního bazénu, který bude volně přístupný pro všechny naše rekreanty obývající chatičky. Ještě se dokončuje okolí, aby se dovolenkáři cítili co nejlépe. Snad se do prázdnin vše podaří.
Přijeďte se podívat a odpočinout si do areálu ,,Lázní Stavorek"

Stavorek žije


2016

201624.04.2016  Krásný den všem,
zdravím všechny příznivce Stavorku a našich stránek. Zároveň bych se rád omuvil za delší odmlku při psaní novinek, máme bohužel (nebo bohudík) spoustu práce a na psaní zpráviček nezbývá tolik času. Hlavní je, že se daří po malých částech dokončovat to, co jsme si před naším příjezdem na Stavorek plánovali. Jestli vše dobře dopadne již v červnu se budou moci naši obyvatelé a návštěvníci chatek koupat ve zbrusu nově zrekonstruovaném bazénu, dále konečně dokončujeme druhou koupelnu pro naše rekreanty a spostu dalšich věcí. Opravdu mohu jen potvrdit, že jsme se celou zimu nenudili.
Uteklo to jako voda a je tu začátek nové sezony, sezony 2016 na kterou se moc těšíme. Přijeďte se za námi podívat moc se na vás těšíme. Ať žijí a stále se rozvíjí Lázně Stavorek
Krásné a slunečné léto přeji všem

Stavorek žije


ROK 2016

ROK 201601.01.2016  Lžičku hrdosti, hrníček radosti, kotlík úspěchů, jezírko peněz, moře štěstí, oceán zdraví a celý vesmír lásky Vám do nového roku přeje Stavorek


LISTOPAD

LISTOPAD04.11.2015  LISTOPAD

 
Sezona skončila a zima přichází. Práce máme habaděj a nevím nevím jestli všechno do začátku sezony nové stihneme udělat. Konečně a s velkým nadšením jsme se pustili do rekonstrukce bazénu, poměrně náročný projekt. Uvidíme jak vše dopadne a zda se již z jara budeme moci koupat v novém. Dále probíhají nutné opravy chatek, dámských toalet a sprch. V neposlední řadě také probíhají opravy na hlavní budově. Zkrátka a dobře je toho moc a moc co chceme do nové sezony stihnout. Držte nám palce a v příštím roce na shledanou.
Stavorek žije!!


Stavorek Cup 2015

Stavorek Cup 201520.09.2015  STAVOREK CUP 2015

 
Tak a je dohráno. Již třetí ročník turnaje v malé kopané Stavorek cup je minulostí.Opět po roce se sešla správná parta kamarádů, která bojovala o putovní pohár Stavorku. Super počasí a super nálada provázela všechny účastníky po celý den. A tak závěrem lze jen konstatovat ,,sportu zdar a fotbalu zvlášť".
Díky všem zúčastněným a divákům, kteří povzbuzovali své favority po celou dobu klání. 
A tak za rok zase na Stavorku
 
Stavorek žije !!


PRÁZDNINY 2015

PRÁZDNINY 201508.08.2015  Hezký slunečný den přeji všem. Čas letí jako bláznivý, já nechytím ho ani vy. Tak takhle mi to letos připadá. Léto utíká šíleným tempem a prázdniny se nám již přehouply do své druhé poloviny. Práce stále habaděj a lidí jako každý rok, také stále přibývá, což nás pochopitelně nesmírně těší. Moc děkujeme všem, kteří se na nás letos přijeli nebo teprve přijedou podívat. Počasí je super, vedra jako u móře a bezva kamarádi se tady střídají víkend co víkend. Tak šup šup na Stavorek ještě máme skoro půlku prázdnin před sebou.

Stavorek žije


Duben

Duben29.04.2015  Krásný jarní den, přeji všem. Jaro máme v plném proudu. Všechno se krásně zelená, pampelišky zlatožlutě pokrývají naši louku,z řeky i lesů se krásně pářá. Začal čas grilování a opekání buřtíků. Jarní pohoda je zkrátka všude kolem.
Na farmě jehňátka rostou jako z vody a za pár dní vyrazí do světa, slepička začala kvokat a již týden sedí na vejcích. S netrpělivostí čekáme na malá kuřátka. Také králice Jozefka staví hnízdečko pro své mladé. Jaro se projevuje i na naší farmě.
Nadále pokračují přípravy na novou sezonu. Práce je pořád dost a dost. Hlavně, že nás práce těší. Máme radost z každé maličkosti, která Stavorek zase o trošku více zkrášlí.
Dále bych chtěl upozornit všechny milovníky karavanů, že jsme pro letošní rok připravili nová místa pro celoroční stání. Máte tedy jedinečnou příležitost přijet a zaparkovat svůj karavan dlouhodobě v krásné přírodě přímo u řeky.
Blíží se máj, lásky čas. Tak všem přeji hodně lásky v nadcházejících dnech a přijeďte se na nás podívat.
Stavorek žije !!


Jaro 2015

Jaro 201522.03.2015  A máme tady opět jaro. Sněženky kvetou, včelky se začínají probouzet a dělají své první jarní průlety, všudepřítomné ptactvo už od rána zpívá svou jarní písničku a paní zima se začíná ztrácet v nedohlednu. Na naší farmě se jaro také probouzí. Narodila se nám krásná velikonoční jehňátka, dvojčátka Black and White. Jsou moc hravá a roztomilá.
Práce tu máme habaděj, makáme na zahradě. Poslední úprava přerostlích stromů, keřů no a listí na hrabání je tu také dost a dost. Zkrátka není čas na nudu.
Tak všem krásné jarní dny přejeme a přijeďte se na nás podívat.
Stavorek žije !


Ovečka a kozlík

Ovečka a kozlík05.02.2015  Zdravím všechny přátele Stavorku. Nedá mi to a tak usedám a píšu. Všichni naši návštěvníci jisto jistě znají naší macatou ovečku, rouno přerostlé a tahající po zemi špinavé. A také jejího, tři léta mladého kamaráda, malého kozlíka, jenž svítí jak zářící bílá kontrolka všude kam se pohnou. Tak přesně tyhle dva naše maskoty jsem dnes po třech měsících, dvanácti dnech a pěti hodinách viděl. Procházeli se dole pod skálou, sem tam něco sezobli a po chvilce začali stoupat po jejich obvyklé trase nahoru nad malou skálu, až se ztratili opět v lese. Takže, ovečka a kozlík jsou živí a zdraví a to je to hlavní.
Těším se na vás přátelé, jaro je tu coby dup.
Stavorek žije !!


<< novější | starší >>